portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Cztery Oceany - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Cztery Oceany - sprawy osiedlowe » Forum » złe traktowanie gości mieszkańców przez portierow
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

złe traktowanie gości mieszkańców przez portierow

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
zanka03 
   

Nowy na forum


Dołączył: Sob Cze 24, 2017 22:23
Posty: 1
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 22:40    Temat postu: złe traktowanie gości mieszkańców przez portierow

Witam,
Zwracam się do wszystkich mieszkańców bloku Oceanu Atlantyckiego o zwrócenie uwagi na to jak portierzy (w tym również kobieta) odnoszą się do naszych gości. Już kolejny raz zaobserwowalam jak w momencie gdy ktoś ma problem z wbiciem kodu od razu osoba ntaka narażona jest na krzyk i taktowanie jak złodzieja przez osoby siedzące na portierni. Moja koleżanka też była tak potraktowana przez Panią, a dziś dzieci które przyszły w odwiedziny musiały tłumaczyć się przed Panem po co tu wogole są. Takich sytuacji było wiele co niestety skłoniło mnie by poprosić Państwa o wyrażenie swojej opinii i podpytanie swoich gości czy również musieli tłumaczyć się z tego że nie przyszli nas okraść w bialy dzien. Spotkalam się z tłumaczeniem że oni nie są od otwierania drzwi i wogole od niczego tu nie są, jedynie sądzę że od tego by nic nie robić i brać nasze pieniądze. Jestem sklonna do napisania skargi bądź podpisania się pod petycją jeśli taka będzie by tych Panstwa pilnujacych usunąć zupełnie z tego miejsca. Myślę że sam fakt posiadania domofonu skutecznie nas chroni przed złodziejami i nie musimy być narażeni ani nasi goście na takie traktowanie. Przecież z tymi ludźmi z portierni nie ma nawet jak się połączyć z mieszkania więc jak oni mają nas chronić...Myślę że bardziej utrudniają życie niż ułatwiają...
Protton 
   

Zaglądajacy


Wiek: 40
Dołączył: Śro Sty 05, 2011 13:28
Posty: 13
Skąd: Gdańsk-Przymorze

PostWysłany: Nie Cze 25, 2017 21:41    Temat postu: Re: złe traktowanie gości mieszkańców przez portierow

1. Aby połączyć się z portierem, należy podnieść słuchawkę domofonu i wcisnąć przycisk.
2. Ja mieszkam w Atlantyku od lat pięciu i ani razu nie spotkałem się ze złym traktowaniem ani mnie, mojej rodziny, ani moich gości. Zarówno pani, jak i panowie są mili, otwierają drzwi mojej żonie czy mnie, gdy idziemy z wózkiem. Osobiście nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, ani nic przeciwko, by pytali odwiedzających mnie, do którego mieszkania idą.
3. Sam domofon nas chroni? Szanowna pani...
luzman 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Sie 19, 2016 8:29
Posty: 4
Skąd: Miasta

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 23:49    Temat postu: Re: złe traktowanie gości mieszkańców przez portierow

Ja też jestem zadowolony z ochrony i mam zupełnie przeciwne (tj. 100% pozytywne) odczucia w tym względzie... dostrzegam wartość w posiadaniu recepcji z taką obsługą i nie widzę podstaw do rozważań o jakichkolwiek zmianach
Ella123 
   

Nowy na forum


Wiek: 76
Dołączył: Śro Lip 19, 2017 13:11
Posty: 4
Skąd: Gdansk Przymorze

PostWysłany: Śro Lip 19, 2017 13:26    Temat postu: Re: złe traktowanie gości mieszkańców przez portierow

Szanowna Pani nie wiem dlaczego Pani czepia sie naszej wspanialej ochrony...Jesli chodzi o polczenie z recepcja to niech sie Pani nauczy dobrze korzystac a nie osadzac...Ochrona jest wlasnie od tego zeby reagowac i pytac sie ,gdzie dana osoba idzie..A sam domofon Szanowna Pani nas nie chroni...i lepszej ochrony w naszym Ocenie Atlantyckim nie bedzie ,mieszkam tu 5 lat i nie wyobrazam sobie kogos innego na miejsce Pani czy Panow.Pozdrawiam
Anna1940 
   

Nowy na forum


Wiek: 83
Dołączył: Wto Wrz 01, 2015 11:45
Posty: 3
Skąd: Gdansk-Przymorze-Obroncow Wybrzeza

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 18:12    Temat postu: Re: złe traktowanie gości mieszkańców przez portierow

Proponuje dom na wsi lub chata w lesie! nie bedzie pani miala zlych portierow!
Moze tez Pani zatrudnic prywatnego giermka ktory bedzie Pani otwieral, zamykal drzwi itd. Ja mysle jednak,ze Pani psychika ma obciazenia - to jest do wyleczeni
mamy najsympatyczniejszych pracownikow ochrony, bo taka maja nazwe,
prosze ich nie obrazac i przeprosic za malo kulturalny wpis.
Nie wiem jakie Pani ma uprawnienia do krytyki i nie wiem czy Pani wie, ze czesc z tych "portierow"" ma wyzsze wyksztalcenie. Pani natomiast no coz ?
Kultura osobista to cos czego mozna sie nauczyc

Mieszkanka :wstyd:



#W026573.pdf


Pobierz


shadow.1 
   

Nowy na forum


Wiek: 114
Dołączył: Wto Sie 08, 2017 17:52
Posty: 2
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 18:01    Temat postu: Re: złe traktowanie gości mieszkańców przez portierow

nie demonizowałabym pracowników recepcji tak bardzo ani nie obrażałabym tych, którzy to robią ale niestety moim gościom też zdarzyło się narzekać w tej sprawie..
Ella123 
   

Nowy na forum


Wiek: 76
Dołączył: Śro Lip 19, 2017 13:11
Posty: 4
Skąd: Gdansk Przymorze

PostWysłany: Śro Sie 09, 2017 12:07    Temat postu: Re: złe traktowanie gości mieszkańców przez portierow

Jeśli Pan ma jakiś problem,to proszę podejść na recepcję i zapytać w jaki sposób sa "źle traktowani Pańscy goście"..może warto nauczyć gości poprawnej obsługi domofonu a nie pisać bzdury....
Anna1940 
   

Nowy na forum


Wiek: 83
Dołączył: Wto Wrz 01, 2015 11:45
Posty: 3
Skąd: Gdansk-Przymorze-Obroncow Wybrzeza

PostWysłany: Śro Sie 09, 2017 12:34    Temat postu: Re: złe traktowanie gości mieszkańców przez portierow

No tak - moze nalezaloby poinformowac szlachetnych gosci, ze
mieszka Pani w apartamencie chronionym chronionym na zyczenie mieszkancow.
Uwazam, ze robia wiecej niz nalezy do ich obowiazkow, nie sa zobowiazani otwierac drzwi - kazdy mieszkaniec ma kod, prosze wiec go uzywac i wspomniec ochronie, zeby nie otwerala Pani drzwi. Bdzie Pani klakac dluzej to Pani wspolczuje.
Usmiech na twarz i dlugo dziekowac, ze wpuszczono Pania do Budynku
shadow.1 
   

Nowy na forum


Wiek: 114
Dołączył: Wto Sie 08, 2017 17:52
Posty: 2
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 12:24    Temat postu: Re: złe traktowanie gości mieszkańców przez portierow

nie piszę bzdur i nie trzeba mi współczuć, większość pracowników jest rzeczywiście bardzo sympatyczna i nie narzekam ale powtórzę jeszcze raz że zdarzały się przypadki złego traktowania gości a ich znajomość obsługi domofonu nie ma tu nic do rzeczy, drodzy sąsiedzi więcej szacunku do siebie, zwłaszcza gdy publikuje się wszystkie swoje dane w postaci załącznika...
Ella123 
   

Nowy na forum


Wiek: 76
Dołączył: Śro Lip 19, 2017 13:11
Posty: 4
Skąd: Gdansk Przymorze

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 17:05    Temat postu: Re: złe traktowanie gości mieszkańców przez portierow

Chyba drogi sasiad od nie dawna tu mieszka....kazdy z mieszkancow sie szanuje..to,ze ktos wyraza swoja opinie nie oznacza ze sie nie szanuje...tak jak wspomnialam jesli ochrona kogos nie przyjemnie potraktowala to po co pisac na forum u robic wielkie hallo??moze warto podejsc i porozmawiac a nie buntowac mieszkancow na forum i pisac bzdety ,ze "domofon nas chroni" bzdura!...jesli ochrona sie nie podobato moze warto pojsc na Ocean Indyjski i wtedy Pan zobaczy co to znaczy "zle traktowanie gosci"..zaznaczam ze to nie apartamowiec i nie hotel tylko blok mieszkalny.
KatarzynaN 
   

Początkujacy


Wiek: 42
Dołączył: Śro Lip 30, 2014 19:01
Posty: 9
Skąd: gdansk

PostWysłany: Śro Lut 28, 2018 11:09    Temat postu: Re: złe traktowanie gości mieszkańców przez portierow

i dobrze ze jak ktos nie zna kodu to nie wpuszczaja
po co maja tam ,,obcy,, sie ,,paletac,,
czasem widze jak ktos stoi i sie ,,czai,, i jak ktos wchodzi to sie wpycha za nim
mieszkancy maja karte na wejscie lub kod,a jak ludzie ciagle wynajmuja to sie wakacyjni goscie motaja
i czest pytaja czy to hotel?bo ma rezerwacje na obr.wybrzeza 11....
Ella123 
   

Nowy na forum


Wiek: 76
Dołączył: Śro Lip 19, 2017 13:11
Posty: 4
Skąd: Gdansk Przymorze

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 12:14    Temat postu: Re: złe traktowanie gości mieszkańców przez portierow

Dobrze Pani to napisala..rowniez sie zgadzam....kazdy mieszkaniec ma karte i kod ba wejscie...ale co nie ktorzy mysla ze ochrona to jest od wszystkiego poczawszy od paczek do otwierania drzwi...moze warto zrobic punkt pocztowy na recepcji i zatrudnic Pania badz Pana od paczek...
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama